Cesta ke mně

Seberozvojová skupina pro mladé

Vede: Mgr. Filip Hajna a Mgr. Pavla Pejšová

Anotace:
K čemu mi program bude?
Zažiješ něco nového, poznáš situace, které tvoji kámoši ještě neumí řešit. U nás v programu ti ukážeme, jak funguje komunikace, manipulace a jak prosadíš svůj názor. Zjistíš, co si o tobě ostatní myslí a na čem bys měl ještě zapracovat. Budeme mluvit o vztazích, láskách i o tom, jak přežít s rodiči. Setkáme se také s morálkou, předsudky i hodnotami. Zajímá nás tvůj názor! A k čemu ti to vlastně bude? Kromě toho, že se dozvíš spoustu nových věcí, dostaneš certifikát, který se ti může hodit třeba do portfolia k přijímačkám na vysokou školu.

Zdroj obrázku : www.climbing.ilooove.it

Pro koho je program určen :
Pro středoškoláky ve věku 15 – 20 let, kteří mají zájem se zdokonalit v komunikaci, zjistit, jak lépe fungovat v partnerských vztazích nebo se něco nového dozvědět o sobě či o základních psychologických tématech. Někteří třeba přemýšlejí o studiu humanitních oborů na vysoké škole a chtějí se prokázat osvědčením.

O lektorech :
Mgr. Filip Hajna
Krizový intervent a terapeut pod supervizí, sociální pedagog, vychovatel, sociální pracovník se zájmem o osobní rozvoj, motivaci a poznání. Vystudoval obor Sociální pedagogika a Vychovatelství pro speciálně pedagogické instituce na Univerzitě J. E. Purkyně, absolvoval 248 hodinový výcvik Komplexní krizové intervence. V současné době je frekventantem komplexního 800 hodinového psychoterapeutického výcviku ve Strategické a systemické kooperační a komunikační psychoterapii a hypnoterapii. Má zkušenosti s prací s dětmi a mládeží v sociálně vyloučených lokalitách, vedl nízkoprahové zařízení, tvořil a lektoroval preventivní programy pro mládež a nyní pracuje v krizovém centru v Ústí nad Labem.

Mgr. Pavla Pejšová
Krizová interventka, lektorka, sociální pedagožka a zdravotní sestra s atestací z psychiatrie. Má více než 15 let zkušeností s prací v krizových službách, z toho 13 let na pozici vedoucí Linky pomoci v Ústí nad Labem. Je součástí krizového týmu, který zasahuje u hromadných neštěstí. Současně je také předsedkyní České asociace pracovníků linek důvěry v České Republice. Působila také jako terapeut u drogově závislých osob a má zkušenosti jako lektor programů primární a sekundární prevence pro žáky základních škol. Sama absolvovala kromě vysokoškolského vzdělání 300 hodinový psychoterapeutický výcvik.

 

tel.: 702 057 975
e-mail: info@pexis.cz

 

 
Termíny :
středy 10.5., 24.5., 7.6. a 21.6.2017
od 16:30 - 19:00 hod
Cena :
1600,-Kč
(Platba předem v hotovosti v Centru Péxis nebo bankovním převodem)

Uzávěrka přihlášek 1.5.2017.
(V případě naplnění skupiny rozhoduje pořadí přihlášek.)