Sebekoučování aneb Jak iniciovat změnu

Přednášející: Mgr. Petra Morvayová, Ph.D., kouč, facilitátor, lektor, trenér

Anotace:
Jste nespokojeni s něčím ve svém životě nebo firmě? Chcete iniciovat změnu? Sebekoučování vám může pomoci zřetelněji vidět,
    - v jaké situaci jste,
    - zjistit, jakou roli v ní hrajete
,

    - experimentovat s hledáním řešení nebo způsobů, jak jí čelit.

Pro koho je seminář určen:
workshop je vhodný pro kohokoli, kdo by rád našel inspiraci a sebepodporu kupříkladu k: překonání problému, průchodu náročnou situací/obdobím, uskutečnění důležitého rozhodnutí, upravení vztahů, spolupráci s druhými, vyřešení konfliktu, změně komunikace, pochopení toho, co se děje, posunutí svých možností, posílení motivace, poznání sebe sama, úpravě svých reakční schémat, změně postoje k tomu, co prožívá, rozvinutí (sebe)uvědomění, (sebe)důvěry, (sebe)vědomí, emoční inteligence, uvědomění si toho, co doopravdy chce, zvládnutí projektu, posunutí se v kariéře, úpravě životního stylu atd.

O lektorovi:
Mgr. Petra Morvayová, kouč, facilitátor, lektor, trenér. Osobnímu a profesnímu koučinku se věnuje v soukromé praxi i korporátní sféře. "Srdeční" specializací v jejím profilu je koučink zaměřený na lidské vztahy, sebepoznávání, komplexní a dlouhodobé cíle, osobní transformaci, rozvoj talentu, kreativity atp. Ve své praxi preferuje přístupy, které zahrnují vyvážené zacházení s mentální, emoční, symbolickou, tělesnou a energetickou "řečí" psýché.

Své zkušenosti získávala od r. 1997 v akademické sféře, v oblasti sociálně-pedagogického výzkumu, ve vzdělávání a profesním rozvoji dospělých. Díky specifickému výcviku a komplexnímu vysokoškolskému studiu humanitních a společenských věd je koučem a lektorem se širokým rámcem interdisciplinárního způsobu chápání souvislostí a porozumění člověku.

Na semináře a workshopy je nutné se předem přihlásit, počet míst je limitován prostorem i povahou semináře. Přihlášení je možné emailem, telefonicky nebo přes online formulář. Přihlášení bereme za závazné, v případě, že se nemůže přihlášený účastník dostavit, jsme rádi, pokud nám to dá co nejdříve vědět. Při přihlášení je nutné uvést kontaktní údaj pro komunikaci případných změn (např.termínu v případě onemocnění lektora apod.).

 

 

Termín:
sobota 16.11.2013 13:00 - 19:00

Cena:
790,-Kč (platba na místě)