Jak přistupovat k pohybovému vývoji svého dítěte

Přednášející: Mgr. Jana Tesnerová, fyzioterapeutka

Anotace:
Seminář vedený dětskou fyzioterapeutkou zaměřený na ovlivnění pohybového vývoje u dětí, tentokrát novorozenců a kojenců. Dozvíte se (včetně praktického nácviku):
    - jak dítě správně zvedat, držet či nosit,
    - pochopíte, které činnosti nerespektují přirozený vývoj,
    - zjistíte, jak pohybové možnosti a zkušenosti ovlivňují celkový vývoj dítěte.

Pro koho je seminář určen:
pro těhotné maminky a jejich partnery, zúčastnit se mohou také rodiče dětí ve věku do 3 měsíců. Maminky se mohou zúčastnit se svým dítětem, případně bude zajištěno i hlídání dětí. Tatínkové jsou srdečně vítáni.

O lektorovi:
Mgr. Jana Tesnerová, fyzioterapeutka. Ukončila studium na FTVS UK v roce 1999 magisterskou specializací Funkční poruchy hybného systému. Od začátku směřuje svojí práci k praxi založené na principech neurofyziologie (fyziologie nervové soustavy) a vývojové kineziologie (nauka o vývoji pohybu). Své zkušenosti získávala nejprve v multidisciplinárním týmu, později v soukromé praxi. Vedle role fyzioterapeutky se věnuje též pedagogické činnosti. V současnosti je zařazena do nově otevřeného studijního programu Odborný fyzioterapeut v pediatrii a neonatologii.

Na semináře a workshopy je nutné se předem přihlásit, počet míst je limitován prostorem i povahou semináře. Přihlášení je možné emailem, telefonicky nebo prostřednictvím online formuláře. Přihlášení bereme za závazné, v případě, že se nemůže přihlášený účastník dostavit, jsme rádi, pokud nám to dá co nejdříve vědět. Při přihlášení je nutné uvést kontaktní údaj pro komunikaci případných změn (např.termínu v případě onemocnění lektora apod.).

 

 

Termín:
sobota 18.1.2014 10:00 - 12:00

Cena:
200,-Kč
350,-Kč pro rodičovský pár
(platba na místě)