Pestrý svět psychosomatiky

Přednášející: Mgr. Hana Sladká, fyzioterapeut a Mgr. Lenka Papáčová, psycholog
CKP Dobřichovice

Anotace:
Dovolujeme si Vás pozvat na workshop věnovaný problematice komplexního psychosomatického přístupu v péči o klienta. Dozvíte se, proč je psychosomatická péče jedinečná, v čem jsou její přínosy a kde lze spatřovat její úskalí a limity. Zazní i příběhy z praxe.

Přijďte se nechat inspirovat, diskutovat s kolegy a sdílet vlastní zkušenosti.

Seminář je určen pro zájemce z řad lékařů, fyzioterapeutů, psychologů a dalších odborníků. Workshop povedou terapeutky Centra komplexní péče Dobřichovice - Mgr. Hana Sladká, fyzioterapeut a Mgr. Lenka Papáčová, psycholog.

Pro koho je seminář určen:
Určeno pro zájemce z řad lékařů, fyzioterapeutů, psychologů a dalších odborníků.

O lektorovi:
Mgr. Hana Sladká je fyzioterapeutka. Na začátku každé terapie je pro ni důležité sdělení, se kterým klient přichází. Na základě tohoto sdělení a dřívějších či současných vyšetření pak upravuje použitou fyzioterapeutickou techniku, relaxační přístup či se více orientuje na zvýšení fyzické zdatnosti, např. se zaměřením na sportovní aktivity klienta. Pracuje s dospělými i dětmi od čtyř let. Je součástí psychosomatického týmu CKP Dobřichovice. Ve svém volném čase působí jako dobrovolný plavecký instruktor v občanském sdružení KONTAKT bB. Je členkou Společnosti psychosomatické medicíny České lékařské společnosti J. E. Purkyně.

Mgr. Lenka Papáčová - V CKP Dobřichovice nabízí individuální psychoterapii a psychologické poradenství. Je součástí týmu, který provádí psychosomatická vyšetření. Vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK (1996 – 2001), absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik ve skupinové psychoterapii a řadu odborných kurzů a seminářů (transakční analýza, tematické kurzy metod koučinku, certifikovaný HR management apod).
Mnoho let působila jako psycholožka a psychoterapeutka v Denním stacionáři SANANIM pro léčbu drogově závislých, kde se věnovala především individuální a skupinové psychoterapii. Od roku 2001 se věnuje vzdělávání dospělých a pracuje jako lektorka, konzultantka a psycholožka. Specializuje se zejména na kurzy komunikace, práci se stresem, řízení času, týmovou spolupráci a věnuje se také výběru lidí a rozvojovým programům pro firmy i jednotlivce.Termín:
pátek 20.3.2015
15:00 - 18:00

Cena:
450,-Kč
(Platba na místě v hotovosti)


Uzávěrka přihlášek prodloužena do 18.3.2015