Kurz o homeopatii aneb dovolená bez chemie

Přednášející: Lukáš Holešta, homeopat 

Anotace:
Celodenní kurz o klasické homeopatii je rozdělen na dvě části:

První přednáška od 10.00 - 12.30 (13.00) hodin je o homeopatii obecně a připraví vás na druhou navazující přednášku odpolední. Povíme si o obecných principech, zákonitostech a procesech v lidském těle při onemocnění i při uzdravování, o úrovních zdraví, zákonu podobnosti a dalším, více zde.

V druhé přednášce od 14.00 - 17.30 (18.00) hodin si budeme povídat hlavně o homeopatické první pomoci, o rozdílu mezi akutní a chronickou homeopatickou léčbou a mezi akutním stavem a zraněním. Řekneme si o lécích na zranění pro první pomoc, o tom, kdy používat homeopatika a kdy ne a mnoho dalšího, více zde.

Celkově kurz je souhrnem kvalitních informací o homeopatii v takovém měřítku a tak, aby laik načerpal z těchto informací co největší užitek, aby celkově porozuměl tématu homeopatie a dokázal poznat dobrého homeopata. Naučíme se poznat přirozené procesy při dobré léčbě a pomoci si sám sobě nebo i ostatním v případě zranění.

Pro koho je seminář určen:
Pro širokou laickou veřejnost a pro všechny, kteří mají zájem o své zdraví nebo o své skutečné uzdravení, namísto neustálého potlačování symptomů.

Účastníci, kteří se v minulosti účastnili 3-4 hodinové přednášky Lukáše Holešty o homeopatii, mohou přijít až na odpolední přednášku za poloviční vstupné.

Přijďte na kurz bez dětí, kurz je intenzivní!

Součástí přednášky není výuka homeopatie pro akutní stavy!

O lektorovi:
Lukáš Holešta je absolvent Prague college of classical homeopathy a kurzů s Erickem van Woenslem a  R. U. Ramakrišnanem.

Informační leták ke stažení zde.

Centrum PÉXIS poskytuje prostory pro tento seminář, ale nezodpovídá za jeho obsah a organizaci.


Termín:
Neděle 21.6.2015 10:00 - 18:00

Cena:
800,-Kč
Rodinné vstupné:
1300,-Kč

Přihlášení:
Lukáš Holešta
tel.604 505 426