Klasická homeopatie

Přednášející: Lukáš Holešta, homeopat

Anotace:
Seminář o klasické homeopatii je souhrnem všech kvalitních a podstatných informací sestavených tak, aby se laik v tomto tématu vyznal natolik, že pochopí podstatu homeopatie, její fungování, principy, sám poznal kvalitního homeopata a dostane všechny ostatní základní informace o homeopatii. Odpovíme si na otázky: Co je to nemoc a zdraví? Proč homeopatie funguje a jak? Jak vypadá léčba u homeopata? Jak poznat kvalitního homeopata? Jaké jsou výhody a nevýhody homeopatie? Může homeopatie ublížit? Je homeopatie placebo? Co vše dokáže homeopatie léčit? Jaká je účinnost homeopatie a její terapeutické možnosti? A mnoho dalšího.

Pro koho je seminář určen:
Přednáška je souhrnem všech kvalitních informací sestavených srozumitelným způsobem určené pro širokou laickou veřejnost a pro všechny, kteří mají zájem o své zdraví nebo o své skutečné uzdravení, namísto neustálého potlačování symptomů.

O lektorovi:
Lukáš Holešta je absolventem 3 - letého intenzivního výcviku v homeopatii na Prague college of classicall homeopathy, a dále na této škole studuje 2 - letý postgraduální homeopatický výcvik. Pořádá přednášky a semináře třetím rokem. Absolvoval homeopatické semináře pod vedením A. U. Ramakrišnana, Jorgose Kavourase a Erika van Woensla.Termín:
neděle 18.1.2015
15:00 - 19:00

Cena:
300,-Kč
(Platba na místě v hotovosti)