Reference

Děkujeme všem za vaše pozitivní reference - vážíme si toho!

Objevila jsem Péxis na internetu, když jsem byla nucena vyhledat pomoc, protože jsem měla nesnesitelné bolesti zad a od nich další problémy. Lékaři si mně přehazovali, jen aby měli body, napsali prášky proti bolesti a tím léčba končila. Všude na rehabilitacích měli dlouhé čekací lhůty a také jsem neměla moc dobré zkušenosti s rehabilitacemi po úrazu. Tři procedury stihli za dvacet minut, takže než jsem se rozkoukala, pakovali mě domů. Zde jsem byla jako v Jiříkově vidění. Přístup a péče na špičkové úrovni. Fyzioterapeutka se vám nadstandardně věnuje, vysvětlí problém a poradí co dále. Po první návštěvě jsem spala celou noc bez medikamentů a cítím se o hodně lépe. Podle rady protahuji svaly a bolest, která trvala měsíc /než jsem objevila toto zařízení/ postupně ustupuje. Těším se na další návštěvu. Toto zařízení mohu jen doporučit. Opravdu na špičkové úrovni.

Eva Š. (5.5.2017)

 

Do centra Péxis chodím téměř rok. Je to místo, kde pomohou jak od bolesti, tak od trápení. Je zde tým milých, empatických lidí (žen), kteří si očividně váží každého klienta a snaží se mu pomoci. Vstřícnost je zde samozřejmostí. Doporučuji moc.

Veronika Perková (1.11.2016)

 

O centru psychosomatické péče PÉXIS jsem se dozvěděla v srpnu 2013 prostřednictvím pracovnice Oblastní charity Ústí nad Labem. Centrum totiž v té době pomáhalo postiženým povodněmi, a to tak, že jim nabízelo 3 procedury zdarma. Každá podpora byla vítaná a já se rozhodla nabídku využít. Začala jsem s fyzioterapeutickou masáží a následně jsem absolvovala 2 hodiny fyzioterapie u Mgr. Bubeníkové. Ta mi objasnila, z čeho můžou vyplývat mé zdravotní problémy a pustila se do jejich řešení. Začala jsem tedy chodit na fyzioterapii pravidelně a také jsem se přihlásila na skupinové cvičení pod názvem Zdravá záda. Cvičení je výborné, nutí mě ke správnému postoji čím dál častěji. Z obou procedur mám dobré pocity, které mají na svědomí jak můj zlepšující se zdravotní stav, tak i svědomitý a pozitivní přístup mé fyzioterapeutky. Jsem ráda, že jsem toto centrum objevila – i když si vlastně našlo ono mě, když se rozhodlo pomoci lidem v těžké situaci způsobené živly. Každopádně jsem až do té doby netušila, co takováto péče může člověku všechno dát, jak si člověk se správným vedením může v podstatě pomoci sám. Touto referencí vlastně i děkuji všem lidem v centru, protože díky nim centrum funguje a může pomáhat i ostatním.

Jarka Zachulová (5.3.2014)

 

Dobrý den všem, ráda bych se podělila o zkušenost s PEXIS. Příjemné a klidné prostředí, navíc si cením možnosti v rámci cvičení "Zdravá záda" přizpůsobit hodiny akutním problémům. Velké díky B. Kinclové! Zajímavé přednášky, možnost poukázek - fakt prima dárek pro příbuzenstvo. Držím pěsti v rozvoji.

Martina Pourová (16.9.2013)

 

 

Dlouho jsem očekávala vznik takového místa, jakým je Péxis. Snoubí se zde příjemné prostředí, osobní přístup a skvělá profesní způsobilost zaměstnanců. Přínosem je mi jak pravidelné cvičení v programu "Zdravá záda", kde přestože se jedná o akci skupinovou, je dost prostoru i vůle ke komunikaci a dohodě na náplni hodiny, tak účast na přednáškách např. o psychosomatice či výchově dětí, kde jsem se setkala se zajímavými podněty, které se nyní snažím uplatňovat v praxi. Děkuji Péxisu za příjemné obohacování mého života!

Soňa Burešová (19.8.2013)

 

Bohužel, patřím mezi ty, kterým povodně zničily majetek, hlavně bydlení, stres se odrazil i na mém zdraví. Skončila jsem na psychoterapii u Mgr.Roudné. Ta mi nabídla ještě fyzioterapii v Centru psychosomatické péče - PÉXIS. Pro lidi zasažené povodní nabídli 3 procedury zadarmo. Strašně moc si takové pomoci cením, hlavně v době, kdy jsem byla celá bolavá uvnitř na duši i po těle. Prostředí centra na mě zapůsobilo klidným dojmem. Procedura spojená s povídáním mi moc pomohla. Chtěla bych tímto poděkovat Mgr. Podhorské za vstřícný přístup a odbornou péči. Zdravotní zařízení PÉXIS mohu pro jejich odbornost a individuální přístup doporučit. Děkuji

Zdeňka Divišová (12.8.2013)

 

Musím pochválit profesionální a velmi osobní přístup :). To vše ve velmi příjemném prostředí. Díky ;)

Josef Hrabák (4.7.2013)

 

Dobrý den, ještě jednou děkuji za včerejší přednášku o psychosomatice. Velmi se mi líbí celá myšlenka vašeho centra, jsem velký příznivce celostního přístupu k člověku a taktéž změny společnosti odspodu, nenásilně, změnou v každém z nás a přístupu k lidem, přírodě a věcem v našem okolí.

Petra Nejedlá (13.6.2013)

 
tel.: 702 057 975
e-mail: info@pexis.cz
 

Chcete nám dát referenci?
Budeme rádi, pokud byste nám chtěli napsat a podělit se i o vaše zkušenosti. Použijte, prosím, tento
FORMULÁŘ PRO REFERENCE