Finanční příspěvky od zdravotních pojišťoven

     
 

Chcete získat příspěvek na zdravotní cvičení a rehabilitace? Zde nabízíme přehled preventivních programů zdravotních pojišťoven, ze kterých je možné čerpat příspěvek. Pro bližší informace je třeba se obrátit na svoji zdravotní pojišťovnu.


VZP - 111 (Všeobecná zdravotní pojišťovna)

VZP pro své pojištěnce výrazně zjednodušila podmínky pro čerpání mnoha výhod. Nyní lze získat příspěvek ve výši až 1500 Kč v rámci Klubu pevného zdraví. V našem centru lze tyto příspěvky využít například na cvičení pro děti či dospělé, masáže či rehabilitace. Více informací naleznete na webu Klubu pevného zdraví.


ZPMV - 211 (Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR)

Pojišťovna ministerstva vnitra nabízí specifické programy, ze kterých lze za určitých podmínek čerpat příspěvek i na zdravotní cvičení apod. Více informací zde.


VOZP - 201 (Vojenská zdravotní pojišťovna)

Příspěvek od VOZP může získat prakticky kdokoliv. Tato pojišťovna nabízí svým pojištěncům slevy na preventivní programy jak pro děti tak dospělé. Liší se ovšem jejich výše. Využijte tyto slevy v našem centru například na programy Cvičení s Hopíkem nebo Zdravá záda. Více informací o čerpání příspěvků zd e.


OZP - 207 (Oborová zdravotní pojišťovna)

Tato pojišťovna také nabízí příspěvky pro dárce krve nebo pro onkologické pacienty. Nabízí také bonusový program VITAKONTO. Více se dozvíte zde.


ČPZP - 205 (Česká průmyslová zdravotní pojišťovna)

Česká průmyslová nabízí svým klientům možnosti čerpání prostředků například na rehabilitace, skupinová cvičení, cvičení pro těhotné ženy či miminka a to až do výše 1000 Kč. Nabízí bonusový program Bonus Plus. Více informací naleznete zde.


RBP - 213 (Revírní bratrská pokladna)

Pojištěnci této pojišťovny mohou využít příspěvků na preventivní programy pro děti i dospělé a to do výše 1000 Kč. Více informací zde.

 
 
tel.: 702 057 975
e-mail: info@pexis.cz